Absolutorium 2023

Body: 

W niedzielę 9 lipca 2023 r. w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UMP odbyło się uroczyste Absolutorium Absolwentów Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu.

Uroczystość zgromadziła Absolwentów I i II stopnia kierunków Administracja oraz Zarządzanie.

Jego Magnificencja Rektor prof. WSZiB dr Magdalena Mazik-Gorzelańczyk i Pani Dziekan prof. WSZiB dr Małgorzata Michalik przywitali Wykładowców, Gości, Rodziny, Bliskich, Znajomych i Absolwentów oraz wygłosili inspirujące przemówienia, gratulując ukończenia studiów.

Magister Magdalena Budnowska - tegoroczna Absolwent i reprezentantka Studentów, w przemówieniu podziękowała Władzom i Wykładowcom za inspirujące zajęcia oraz wsparcie w rozwoju, po czym wszyscy Absolwenci nagrodzili głośnymi brawami swoje rodziny i bliskich.

Podczas uroczystości wystąpili również Pan prof. Henryk Mruk z wykładem "Homo sapiens na ścieżkach wzrostu i rozwoju".

Podczas Absolutorium Pani Rektor prof. WSZiB dr Magdalena Mazik-Gorzelańczyk i Pan Zastępca Kanclerza Michał Pietrzyk wręczyli wyróżnionym Absolwentom Pochwały Rektora oraz Nagrody Główne i Wyróżnienia autorom najlepszych prac i projektów dyplomowych w Konkursie Kanclerza i Rektora na najlepszą pracę dyplomową.

Uroczystość zakończyło wręczenie Tableau, oraz... tradycyjny rzut biretem! :)

Dziękujemy Absolwentom za wspólnie spędzone w Uczelni lata, a Wykładowcom i Władzom za ich wsparcie i pomoc w kształtowaniu ścieżki kariery :)

   

 

 

Obraz: