Programy stażowe „Z ANWILEM NA START” i „Kierunek ORLEN”

Body: 

Mamy przyjemność poinformować o rozpoczęciu programów stażowych „Z ANWILEM NA START” i „Kierunek ORLEN”!

 

Założenie realizowanych w Grupie ORLEN staży to przede wszystkim kompleksowe przygotowanie młodych osób do pracy na stanowisku zgodnym z ich wykształceniem. Stażyści realizują zadania merytoryczne, które osadzone są w praktyce biznesowej przy stałym, indywidualnym wsparciu opiekuna i zespołu. Stażyści rozwijają również kompetencje miękkie podczas warsztatów i spotkań w gronie społeczności stażystów, najlepsi mogą liczyć na dalsze zatrudnienie.

 

Program „Z ANWILEM na start” to propozycja dla młodych osób, szukających ciekawych pomysłów na początek swojej drogi zawodowej. Jest to 3-miesięczny płatny staż skierowany do studentów trzeciego roku studiów I stopnia (licencjackich i inżynierskich) oraz pierwszego i drugiego roku studiów II stopnia (magisterskich) takich kierunków jak: chemia, technologia chemiczna, inżynieria chemiczna, administracja, logistyka, zarządzanie, BHP, inżynieria bezpieczeństwa, zarządzanie projektami lub pokrewne. W tym roku stażyści będą wspierać realizację projektów m.in. w obszarach takich jak: Strategia, Rozwój i Innowacje, Produkcja Tworzyw Sztucznych, Prewencja i BHP, jak również Infrastruktura i Administracja czy Logistyka. Oferujemy 12 miejsc stażowych we Włocławku.

 

Do aplikowania na  6-miesięczny, płatny staż „Kierunek ORLEN” zapraszamy studentów ostatnich lat studiów lub absolwentów uczelni wyższych kierunków: ścisłych, ekonomicznych, humanistycznych. W tej, już VI edycji, program stażowy  jest realizowany w takich spółkach ORLENU jak: PKN ORLEN, ANWIL, ORLEN CUK, ORLEN Laboratorium, ORLEN Paliwa, ORLEN Południe oraz spółki Grupy Energa: Energa OZE, Energa Enspirion. Oferujemy około 40 miejsc stażowych m.in. w Płocku, Warszawie, Włocławku, Trzebini, Jedliczach i Gdańsku.

 

Aplikacje można przesyłać do 3 maja w odpowiedzi na wybrane ogłoszenia stażowe opublikowane w zakładce kariera na stronie internetowej ANWIL:

https://www.anwil.pl/PL/Kariera/Staz/Strony/Z-ANWILEM-na-start.aspx

i PKN ORLEN

https://www.orlen.pl/PL/Kariera/Oferty-Pracy/Strony/default.aspx?searchCriteria%5b0%5d%5bkey%5d=LOV2&searchCriteria%5b0%5d%5bvalues%5d%5b%5d=5273&searchCriteria%5b0%5d%5bvalues%5d%5b%5d=5330&page=1

oraz w zakładkach spółek uczestniczących w aktualnej edycji programu stażowego (więcej informacji na temat programu stażowego Kierunek ORLEN

https://www.orlen.pl/PL/Kariera/Drzwi-Do-Kariery/Strony/Program-sta%C5%BCowy-Kierunek-ORLEN-.aspx.

 

Staże rozpoczną się w lipcu tego roku.

 

 

 

Obraz: